Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par privātuma politiku, kā arī sīkfailiem un to izmantošanu...

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par privātuma politiku, kā arī sīkfailiem un to izmantošanu...

Nellija Tīna Ūse „Vaifija spēles” turnīra finālā Rīgā

Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

 

20190205_103309
20190205_103309
5.februārī tika svinēta Drošāka interneta diena. No mūsu skolas konkursā piedalījās mūsu skolas “Vaifija spēles” uzvarētāja Nellija Tīna Ūse. Nelliju Tīnu uz konkursu pavadīja skolotāja Guna Krūma. Konkursā piedalījās gudrākie un zinošākie skolēni no 41 Latvijas skolas. Konkursa tiešraidi varēja vērot arī internetā. Kopā ar Kašeru un Youtube un TV kanāla "Mēs ar brāli-kolosāli" vadītājiem finālā starp skolu uzvarētājiem tika noskaidrots zinošākais un gudrākais interneta lietotājs. Cīņa bija sīva, un pirmā vieta pārējos apsteidza tikai par pāris punktiem.Mūsu Nellija Tīna bija lieliska, un atveda mājās daudz jaunu zināšanu un pieredzes, ar ko varēs dalīties ar saviem klases un skolas biedriem.Tikmēr pārējiem skolēniem ir iespēja piedalīties citā Latvijas Drošāka interneta centra konkursā “Izaicini savas pelēkās šūnas!”. 

ozio_gallery_nano

Stundu laiki

clock

Drošs internets

logo 1

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo