Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par privātuma politiku, kā arī sīkfailiem un to izmantošanu...

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par privātuma politiku, kā arī sīkfailiem un to izmantošanu...

Atzīmējam Margaritas Stārastes dzimšanas dienu

Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

 

DSCF9998
DSCF9998
Atzīmējot iemīļotās bērnu grāmatu rakstnieces un ilustratores Margaritas Stārastes 105.dzimšanas dienu, mūsu skolas sākumskolas skolēni kopā ar savām audzinātājām janvārī un februārī iesaistījās vairākos pasākumos. 15.janvārī 1.-4.klašu skolēni skolas bibliotēkā iepazinās ar rakstnieces biogrāfiju un aplūkoja viņas sarakstīto un ilustrēto grāmatu izstādi. Katra klase izvēlējās vienu grāmatiņu – 1.klase „Tince grib mācīties”, 2.klase „Vecmāmiņas acenītes”, 3.klase „Pelēkais namiņš”, 4.klase „Kas notiek dižmežā” – un apņēmās kopīgi to izlasīt līdz M.Stārastes dzimšanas dienai. 6.februārī, godinot tautā iemīļoto rakstnieci, 1.-4.klašu skolēni un viņu audzinātājas piedalījās skolotājas Vairas Dundures organizētajā rakstnieces un ilustratores veikumam veltītā pasākumā. Bērni iejutās pasaku varoņu tēlos, uzstājoties ar brīnišķīgi sagatavotiem, teatralizētiem priekšnesumiem par izlasīto grāmatu.

ozio_gallery_nano

Stundu laiki

clock

Drošs internets

logo 1

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo