Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par privātuma politiku, kā arī sīkfailiem un to izmantošanu...

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par privātuma politiku, kā arī sīkfailiem un to izmantošanu...

Uztura meistarklase

Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

DSCF0047Sabiedrības veselības veicināšanas projekta ietvaros skolā norisinājās pasākums “ Veselīga uztura meistarklase”. 25. februārī  visu klašu skolēni iepazinās ar to, kas ir veselīgs uzturs, kādi produkti ir veselīgas ēdienkartes pamatā, cik liela nozīme ikdienas uzturā ir augļiem un dārzeņiem. 7. martā skolēniem savas zināšanas bija iespēja pielietot praktiski. Katra klase uztura speciālistes vadībā gatavoja veselīgu ēdienu.  Sākumskolas bērni uzzināja, ka gards suši var būt arī no dārzeņiem, bet pamatskolas skolēni saprata cik neierasts, bet interesants ir lavaša un dārzeņu savienojums.

ozio_gallery_nano

 

Stundu laiki

clock

Drošs internets

logo 1

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo