Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par privātuma politiku, kā arī sīkfailiem un to izmantošanu...

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par privātuma politiku, kā arī sīkfailiem un to izmantošanu...

Karikatūru meistarklase

Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

  DSCF00405.martā skolā viesojās Bruno Bahs. 1.-4.klašu skolēniem bija iespēja piedalīties viņa vadītajā meistarklasē “ Karikatūru zīmēšanā”. Skolēni guva teorētisko priekšstatu par to, kas ir karikatūra, un kas jāievēro to zīmējot, iepazinās ar autora darbiem un izmēģināja savus spēkus šajā mākslas jomā. Meistarklase noritēja radošā un jautrā gaisotnē. Bruno Bahs mazajās klasēs ir mācījies Īslīces skolā un šī meistarklase bija kā dāvana savai skolai.

ozio_gallery_nano

 

Stundu laiki

clock

Drošs internets

logo 1

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo