Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

 

karjera2
karjera2
29.janvārī ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 8.un 9. klašu skolēniem notika KAA pasākums „Kā neapjukt profesiju pasaulē?”.Nodarbību vadīja  karjeras konsultante  Inta Lemešonoka. Tās mērķis bija paplašināt skolēnu zināšanas karjeras lēmumu pieņemšanā, pašnovērtējuma veikšanā, domāt par galvenajiem pamatprincipiem profesijas izvēlē. Nodarbības laikā tika runāts par veiksmīgas karjeras nosacījumiem, par katra cilvēka personības un apstākļu ietekmi uz karjeras lēmumu pieņemšanu. Ar pašizpēti saistītu uzdevumu veikšana darba lapās  palīdzēja skolēniem saskatīt katram savas stiprās puses un iespējas, lai nākotnē varētu izdarīt pareizu karjeras  lēmumu –gan saistībā ar tālākizglītību, gan izvēloties profesiju, kura patīk, ir pieprasīta darba tirgū, piedāvā izaugsmes iespējas un atbilst katra jaunieša spējām. Darbošanās  ar asociācijas kārtīm un karjeras paklāju rosināja skolēnus  domāt un rast atbildes par profesijā strādājošo īpašībām, specifiku, apstākļiem.Nodarbības laikā ikvienam bija iespēja domāt, izteikties, tikt  uzklausītam, dzirdēt citu viedokli  un saprast, ka galīgo lēmumu tomēr  katrs pieņem pats.

Karjeras konsultante, skolotāja Skaidrīte Bule

 

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000