Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

 

20190205_103309
20190205_103309
5.februārī tika svinēta Drošāka interneta diena. No mūsu skolas konkursā piedalījās mūsu skolas “Vaifija spēles” uzvarētāja Nellija Tīna Ūse. Nelliju Tīnu uz konkursu pavadīja skolotāja Guna Krūma. Konkursā piedalījās gudrākie un zinošākie skolēni no 41 Latvijas skolas. Konkursa tiešraidi varēja vērot arī internetā. Kopā ar Kašeru un Youtube un TV kanāla "Mēs ar brāli-kolosāli" vadītājiem finālā starp skolu uzvarētājiem tika noskaidrots zinošākais un gudrākais interneta lietotājs. Cīņa bija sīva, un pirmā vieta pārējos apsteidza tikai par pāris punktiem.Mūsu Nellija Tīna bija lieliska, un atveda mājās daudz jaunu zināšanu un pieredzes, ar ko varēs dalīties ar saviem klases un skolas biedriem.Tikmēr pārējiem skolēniem ir iespēja piedalīties citā Latvijas Drošāka interneta centra konkursā “Izaicini savas pelēkās šūnas!”. 

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000