Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

 

DSCF9998
DSCF9998
Atzīmējot iemīļotās bērnu grāmatu rakstnieces un ilustratores Margaritas Stārastes 105.dzimšanas dienu, mūsu skolas sākumskolas skolēni kopā ar savām audzinātājām janvārī un februārī iesaistījās vairākos pasākumos. 15.janvārī 1.-4.klašu skolēni skolas bibliotēkā iepazinās ar rakstnieces biogrāfiju un aplūkoja viņas sarakstīto un ilustrēto grāmatu izstādi. Katra klase izvēlējās vienu grāmatiņu – 1.klase „Tince grib mācīties”, 2.klase „Vecmāmiņas acenītes”, 3.klase „Pelēkais namiņš”, 4.klase „Kas notiek dižmežā” – un apņēmās kopīgi to izlasīt līdz M.Stārastes dzimšanas dienai. 6.februārī, godinot tautā iemīļoto rakstnieci, 1.-4.klašu skolēni un viņu audzinātājas piedalījās skolotājas Vairas Dundures organizētajā rakstnieces un ilustratores veikumam veltītā pasākumā. Bērni iejutās pasaku varoņu tēlos, uzstājoties ar brīnišķīgi sagatavotiem, teatralizētiem priekšnesumiem par izlasīto grāmatu.

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000