Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

IMG 20190326 112032 BURST002126.martā projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros notika pasākums “Saldās profesijas”. Īslīces pamatskolas 5.klases skolēni devās iepazīt vietējo saldumu ražotni SIA “Poļu nams”. Par to interesanti un saistoši stāstīja uzņēmēja Gunita Kugrēna. ”Poļu nams”ir ģimenes uzņēmums, kas savu darbību sāka jau 2001. gadā mazā dzīvoklī Āgenskalnā. Ražošanas procesā aizrautīgi tika iesaistīti gan radi, gan kaimiņi. Paplašinoties, uzņēmums savu mājvietu atrada Bauskā. Tieši te top gardi un daudzu iemīļoti konditorejas izstrādājumi – „Saldā brunete” un pildītie riekstiņi „Saldā pērle”. Uzņēmumā viss ir roku darbs ,tāpēc nepieciešama  gan fiziskā izturība, gan liela pacietība.IMG 20190326 1121341

Skolēniem bija iespēja klātienē redzēt ražotni, uzzināt, kādu profesiju pārstāvji šeit strādā un kādi ir viņu darba pienākumi, apzināt, kādas ir  nepieciešamās prasmes un iemaņas. Vēl reālāku priekšstatu par darāmo skolēni guva praktiskā nodarbībā,  izmēģinot savas spējas skaisti un pareizi iesaiņot šeit tapušos produktus.  Pasākuma beigās visi tika cienāti ar šeit ražotajiem garšīgajiem našķiem. Paldies uzņēmējai un viņas komandai par interesanto, izzinošo, darbīgo pasākumu!                                                                

Skolotāja, karjeras konsultante S.Bule

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000