Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

NAAŠī gada 8. maijā plkst. 11:00, Rīgā Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija (NAA), Ezermalas ielā 8B, notiks Atvērto durvju diena “Melnā nakts gaišā dienas laikā”,  kurā ikviens interesents varēs iegūt informāciju par studiju iespējām NAA, tikties ar Sauszemes, Jūras un Gaisa spēku kursu priekšniekiem, kā arī iepazīt kadetu ikdienu un dienestā esošos izaicinājumus. Kā novitāte šajā pasākumā tiks piedāvāta iespēja gūt priekšstatu par kadetkandidātu vienu no atlases posmiem “Melnā nakts”, lai iedrošinātu ikvienu studēt gribētāju, palīdzētu sasniegt mērķus. Ar uzdevumiem būs iespēja iepazīties un tos pildīt tiem, kuri vēlas piedalīties jau tradicionālajās komandu sacensībās, kuru laikā komandas dalībniekiem būs iespēja attīstīt komunikācijas un līderības spējas.

Pasākumā būs iespēja aplūkot militārās tehnikas vienības no visiem spēku veidiem, organizētas ekskursijas NAA teritorijā un mācību ēkās. Dienas noslēgumā pasākuma apmeklētājus priecēs NAA kadetu organizēts paraugdemonstrējums un, protams, cienāsim ar pusdienām.

Ja esi gatavs pieņemt izaicinājumu un vēlies pārbaudīt savas spējas, piesakies jau tagad komandu sacensībām, rakstot uz e-pasta adresi //mail.inbox.lv/compose?to=Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.">Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tēmā norādot “NAA ADD Komandu sacensības”, pēc e-pasta saņemšanas ar Jums sazināsies, lai sniegtu informāciju par tālākām darbībām. Pieteikšanās līdz 7.maijam.
Tie, kuri nevēlas piedalīties “Melnās nakts” uzdevumos, iepriekš nav jāpiesakās, pasākums ir atvērts ikvienam interesentam!!

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000