Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

IMG 20190321 103332 BURST003121.martā skolā viesojās Jelgavas tehnikuma pārstāvji. Viņi tikās ar 8. un 9.klases skolēniem ar mērķi pastāstīt par savu mācību iestādi un ieinteresēt turpināt savas tālākizglītības gaitas Jelgavā. Tehnikums piedāvā  10 izglītības   programmas. Te var kļūt par datorsistēmu tehniķi, programmētāju, autodiagnostiķi, viesmīlības pakalpojumu speciālistu, mēbeļu galdnieku un no šī mācību gada arī par mērniecības tehniķi. IMG 20190321 1036071Skolēni guva informāciju arī par ārpusstundu pasākumiem, interešu pulciņiem, dzīvi dienesta viesnīcā. Bija iespēja izmēģināt savus spēkus metināšanā, taču ne tradicionālajā veidā, bet izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Interesanta likās Kahoot viktorīna, skolēniem saistošā formā pārbaudot zināšanas par Jelgavas tehnikumu.  Tikšanās pagāja visnotaļ spraigā, abpusēji ieinteresētā gaisotnē.

Skolotāja, karjeras konsultane Skaidrīte Bule.

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000