Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

      OR2.aprīlī Īslīces pamatskolas 1.-6.klašu skolēni tikās ar ornitologu Agni  Bušu. Kas ir  ornitologs? Vai ornitologs un putnu vērotājs ir viens un tas pats? Kādēļ ir svarīgi izprast putnu dzīvi? Tie bija tikai daži no  jautājumiem ,kuri  tika uzdoti  skolēniem, aicinot viņus  domāt ,analizēt, saprast un izteikt savu viedokli, lai kopīgi nonāktu pie izpratnes ,kas ir ornitoloģija. Pasākuma gaitā skolēni uzzināja, kādi ir ornitologa darba pienākumi, redzēja  dažus ornitologa darba piederumus, uzzināja, kur un kā  var apgūt šo profesiju. Skolēniem bija iespēja parādīt savas zināšanas ,atbildot uz Agņa Buša sagatavotajiem  jautājumiem un uzdot sevi interesējošus jautājumus. Pasākums notika  projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Skolotāja, karjeras konsultante Skaidrīte Bule.

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000