Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

20190418 11072318.aprīlī 6.klases skolēni viesojās Mežotnes sākumskolā, lai papildinātu savas zināšanas Bauskas novada mācībā. Latviešu valodas skolotāja pastāstīja par trīs novadnieku dzīvi un radošo darbību, ar kuriem lepojas Mežotnes pagasts – tēlnieku Mārtiņu Zauru, dzejniekiem Vitautu Ļūdēnu un Ināru Druvu. Skolēnu sagatavotajos priekšnesumos izskanēja gan dzejnieku dzejas lasījumi, gan dziesmas ar dzejnieku vārdiem. Katra klase prezentēja projektu nedēļas ietvaros veikto pētījumu par raksturīgākajiem dzejas tēliem Vitauta Ļūdēna bērnu dzejoļos. Nobeigumā varēja iesaistīties  vairākās radošajās darbnīcās. Bija interesanti gan iepazīties ar citu skolu, gan uzzināt kaut ko vairāk par ievērojamām novada personībām.

Skolēnus pasākumam sagatavoja  un atbalstīja skolotāja Vaira Dundure.

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000