Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

teatr26.aprīlī 4.-8.klašu skolēni ārpusstundu aktivitātes ietvaros literatūras mācību priekšmetā devās uz Dailes teātra izrādi „PLANĒTA NR.85 ”. Luga ir par divpadsmit gadīgu zēnu Krišjāni, kuram ir sarežģītas attiecības ar vecākiem un kuru neapmierina tas, kā vecāki dzīvo, rīkojas un kā viņu audzina. Zēnam tiek dota iespēja nokļūt pagātnē – 1985.gadā, kad viņa vecāki vēl gāja skolā. Krišjānis daudz ko uzzina par saviem vecākiem un vecvecākiem, un tā laika dzīvi. Šie piedzīvojumi un pārdzīvojumi viņam palīdz labāk izprast savus vecākus un novērtēt to, cik laba un brīnišķīga ir viņa paša dzīve. Arī skolēni pēc izrādes noskatīšanās atzina, ka izrāde rosināja pārdomas par to, cik svarīga ir ģimene, ka jāmīl un jānovērtē savi vecāki, jo viņi vienmēr savam bērnam novēl to labāko.

Izrāde ir ļoti piemērota tīņu vecumam, tā ir gan izzinoša, gan pamācoša un skolēniem ļoti patika.

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000