Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

fotoSestdien, 27.aprīlī, notika mūsu skolas apkārtnes sakopšanas talka.

Mēs vienmēr esam lepojušies ar savas skolas apkārtnes sakoptību. Taču jāatzīst, ka skolas parka tālākajos stūros lapas vēl nebija sagrābtas un šur tur mētājās nokrituši koku zari, kuri  traucē nopļaut zāli. Tika lemts, ka skolas parks kopīgiem spēkiem ir jāsakārto. Mūsu skolas skolotāja Egita Dreimane uzņēmās ļoti lielu un atbildīgu darbu- dibināja biedrību un izstrādāja projektu, lai varētu piedalīties Bauskas novada pašvaldības izsludinātajā projektu konkursā «Mēs savam novadam 2019». Radās projekts «Darīsim kopā», kura mērķis – veicināt skolas darbinieku, vecāku un bērnu aktivitāti un atbildību par savas dzīves vides kvalitātes uzlabošanu, iesaistoties sabiedrībai derīgā darbā, labiekārtojot apkārtējo vidi- veidojot skolu un tās apkārtni par vietu, kur attiecības starp bērniem, vecākiem, skolotājiem un skolas administrāciju ir balstītas uz savstarpēju cieņu un līdzdarbošanos, kas, savukārt, palīdzētu skolēniem novērtēt, saskatīt  un saprast, kas notiek visapkārt, pašiem piedalīties, darboties vides labā, tā veicinot skolēnos piederības apziņu savai skolai, savai valstij.

Starp 17 pašvaldībā iesniegtajiem projektiem arī mūsu skolotājas izstrādātais projekts ieguva pašvaldības finansiālo atbalstu tā realizēšanai. Kā viens no pirmajiem nosacījumiem bija sākt ar pašu galveno- kopīgu talkas rīkošanu. Talkas dienā pie skolas pulcējās vairāk nekā 30 strādīgu un smaidīgu talkotāju. Darbi tika paveikti raiti, jo vairāki tēvi bija ieradušies ar dažādiem darba instrumentiem, lai realizētu vienu no svarīgākajiem darbiem- dārza solu izgatavošanu. Mammas kopā ar skolotājiem un bērniem grāba lapas, lasīja sakritušos zarus. Talkas nobeigumā ugunskurā cepām desiņas un priecājāmies par padarīto darbu. Ir gandarījums, ka parks pie skolas nu ir sakārtots! Un it sevišķi tas priecēs, kad parka centrā veidosies graudzāļu un ziedošo hortenziju dobe, ko varēs vērot, sēžot uz vecāku veidotajiem soliem, kuru tapšanā lielu ieguldījumu deva Īslīces pagasta vietējais kokapstrādes uzņēmums SIA “Lamela”, piešķirot skolai tik ļoti vērtīgu materiālu. Negaidīts prieks bija arī par 7.klases skolnieka Donata tēta talkas dienā pasniegto dāvanu- pašu rokām veidotu, oriģinālu solu, kas arī skolas pagalmā ieņems savu goda vietu.

Paldies visiem bērniem, viņu vecākiem, skolas darbiniekiem, kuri savā brīvdienā atnāca pastrādāt, būt kopā un paveikt labu darbu. Paldies mūsu sponsoriem un atbalstītājiem SIA “Lamela” un Viktorijas tētim par sagādātajiem kokmateriāliem.

Pat Rainis ir teicis: “Ikvienam ir roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet.”

Skolas administrācija

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000