Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

sssJau kā tradīcija ir izveidojusies ciemošanās Skaistkalnē skolēnu sadziedāšanās un sadziedāšanās pasākumā "Pavasaris Šēnbergā". Šogad turp devās mūsu skolas 4.-5.klašu deju kolektīvs. Pasākums notika Skaistkalnes estrādē, gaisā virmoja ievas ziedu smarža, laikapstākļi lutināja un mūsu dejotāji pavadīja burvīgu dienu, sevi parādot un citus vērojot. Ciemiņi bija kuplā pulkā, apmēram 250 dalībnieku no Biržu pamatskolas, Radvilišķu skolas, Berzu proģimnāzijas Lietuvā, Īslīces, Stelpes un Valles pamatskolām, Vecumnieku, Garkalnes un Iecavas vidusskolām. Pasākums kā allaž priecēja bērnus ar krāšņiem priekšnesumiem, jokiem un pārsteigumiem, kā arī dzīvespriecīgu un sirsnīgu atmosfēru.

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000