Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

zzŠodien, 17. maijā, 9. klases skolēniem skanēja zvans uz pēdējo mācību stundu. 9.klasi skolas pagalmā ieveda pirmklasnieki, kas pa gadu bija stipri paaugušies un drošāki nekā 1.septembrī. Mūsu devītie šodien izskatījās smaidīgi un saposušies, arī nedaudz sapņaināki un vienlaikus pārdomu pilni, jo līdz šim katra diena bija ierasta, bet kā būs tālāk?

Skolas pagalmā viņus sveikt bija atnākuši jaunāko klašu skolēni un viņu skolotājas, direktore Irina Vargušenko un Īslīces pagasta pārvaldes vadītāja Sandra Ķisele. Sirsnīgus ceļa vārdus apsveikumam bija izvēlējušies mūsu skolas pirmklasnieki no lugas “Sprīdītis”, savukārt, 8. klase bija sagatavojusi absolventiem divus pārbaudījumus- vienu intelektuālu, otru- fizisku. Izrādījās, ka ir vēl, kur tiekties. Dāvanā katrs saņēma ne tikai jaunāko skolas biedru ziedu pušķus, bet arī simbolisku kuģīti ar vēlējumu “būt par sava kuģa kapteiņiem” un  pirmās nepieciešamās palīdzības paciņu.

9.klase visus klātesošos aizkustināja ne tikai ar kopīgi nodziedātu dziesmu “Tikai tā”, bet  sagādāja arī ļoti skaistu pārsteigumu-  staltie 9.klases puiši skolas pagalmā izdejoja latviešu tautas deju “Es izjāju prūšu zemi”, tā ir viena no latviešu puišu dejām, kas mums visiem ir tuvu pie sirds. Tas bija vienreizēji! Tas tiešām bija sirsnīgs pārsteigums!

Pēdējā zvana svētki pagāja ļoti sirsnīgā gaisotnē.

Lai visiem veiksmīgs eksāmenu laiks!

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000