Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

Eņģeļa sirdsĪslīces pamatskolā norisinājās nebijis pasākums. Pie mums viesojās mūsu skolas absolvente, biedrības “Eņģeļa sirds” vadītāja Ivanda Bite  kopā ar popularitāti ieguvušo triku meistaru Tomu Felkeru un mūziķi, dziedātāju, komponistu  Andri Ābelīti. Šī pasākuma mērķis ir motivēt jauniešus mācīties, izvirzīt un sasniegt mērķus, piekopt veselīgu dzīvesveidu. Caur šo projektu tiks izraudzīti talantīgie bērni, kuriem nākotnē tiks piedāvāta iespēja realizēt savus talantus, izmantojot biedrības “Eņģeļa sirds” atbalstu. Atlasot talantīgākos bērnus, tiks veicinātas viņu prasmes un attīstīti talanti, lai izaudzinātu Latvijas lauku reģionos uzņēmīgus, mērķtiecīgus un veiksmīgus uzņēmējus, zinātniekus, speciālistus, lai viņi nākotnē sniegtu pienesumu Latvijas tautsaimniecībā.

Bērnus priecēja aptuveni stundu garš aizraujošs pasākums, kurā atraktīvais iluzionists Toms bērniem demonstrēja dažādus trikus, roku veiklību, kā arī izspēlēja dažādas aktivitātes.  Šo demonstrējumu laikā tika runāts par dzīves mērķiem, nākotnes plāniem un ticību saviem spēkiem, kas tik ļoti pietrūkst mūsdienu jaunatnei. Toms iedvesmoja skolēnus izvirzīt mērķus, novērtēt skolā iegūtās zināšanas, iemācīties klausīties, jo tas turpmākajā dzīvē ļoti noderēs. Tomam izdevās aizraut publiku, skolēni bija sajūsmā un pateicīgi par iespēju pirmo reizi tikties ar tik azartisku un harizmātisku puisi, kas skolēniem pastāstīja, cik garš bija viņa ceļš uz savu nodarbošanos, sirdslietu, kādu gribasspēku un neatlaidību tas prasīja.

Ļoti interesants dialogs skolēniem izveidojās  ar pazīstamo mūziķi Andri Ābelīti, kas visus vienoja kopīgā tautas dziesmas un  R.Paula dziesmas izpildījumā. Visi dziedājām vienu no iecienītākajām komponista melodijām Mēmā dziesma”. Pat lielāko klašu zēni, steidzīgi sameklējot savos tālruņos dziesmas vārdus, pievienojās dziesmas izpildījumam.

 

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000