Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

IMG 20191019 WA005418.oktobrī Īslīces pamatskolas mazajā zālītē notika viens no skolēnu iecienītākajiem pasākumiem- “Popiela 2019”, kuru organizēja angļu valodas skolotāja Baiba Vanaga. Katrai klasei bija jāsagatavo priekšnesums, attēlojot dziesmu mākslinieka vai popgrupas izpildījumā.

Popielu atklāja 4.klase ar grupas “Dzeguzīte” dziesmu “Dulla diena”, kas visiem klātesošajiem iedeva pozitīvu un enerģisku  lādiņu. No 4.klases bija vislielākā atsaucība, jo šīs klases skolēni bija  sagatavojuši 3 priekšnesumus. Tālāk sekoja 1.klases saulainais, sirsnīgais priekšnesums- “Turku pupa”. 2.klase bija sagatavojusi tārpiņu priekšnesumu no burtu pasākām “Burtu tārpiņš”. Interesants un atraktīvs bija 3.klases priekšnesums ar grupas “Saldās sejas” dziesmu “Lācis”. 5.klase ieguva nomināciju “Patiesākais attēlojums”. 6.klase-“Popsīgākais priekšnesums”. 7.klase ieguva nomināciju “Popielai atbilstošākais priekšnesums”. 8.klases meiteņu grupa pārsteidza ar dziesmu “Topmodele” latgaļu izloksnē. Pēc skatītāju balsojuma ceļojošo balvu “Zelta mikrofons” ieguva 9.klase.

Skolēni patīkami pārsteidza visus klātesošos ar drosmi, radošumu, noformējumu, aktiermākslu,  dejotprasmi, enerģiju un  prasmi atdarināt. Prieks, ka mūsu skolā mācās tik daudz talantīgu skolēnu!  Radošās aktivitātes palīdzēja skolēniem parādīt savus talantus. Popiela ir viens no nedaudziem konkursiem – pasākumiem, kas dod iespēju skolēniem patstāvīgi radoši izpausties gan skatuves mākslā, gan horeogrāfijā, gan kostīmu veidošanā, gan mūzikas sagatavošanā un komandas darba veidošanā. Izveidot kvalitatīvu, uzvaras cienīgu priekšnesumu ir sarežģīts un darbietilpīgs process, kura laikā skolēni iemācās sadarboties, iegūst pieredzi, atklāj sevī jaunus talantus un izcilas līdera dotības.

Visi priekšnesumi bija rūpīgi gatavoti un par to bērni saņēma diplomiņus un saldas balvas.

Paldies skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem par lieliski veidotajiem priekšnesumiem!

Uz tikšanos nākamajā Popielā!

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000