Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

RumbaPiektdien, 11.oktobrī, 5.-9.klašu skolēni devās ekskursijā uz Kuldīgu. Gida pavadībā tika iepazītas ievērojamākās un interesantākās pilsētas vietas. Sajūsmu raisīja  skaistā Ventas rumba. Pārsteigumu un emociju bagāts izvērtās „Dzīvā muzeja” apmeklējums. Latvijas daba un arī vēsture tika izzināta Riežupes smilšuMuzejs alu apmeklējuma laikā. Pabijām Latvijā lielākajā strausu un kazu fermā – „Norniekos”. Te skolēnu nedalītu interesi izpelnījās visdažādākā vecuma un lieluma strausi un arī tiem līdzās draudzīgi mītoši kaķēni. Lai arī laiks bija rudenīgi lietains, ekskursijas laikā gūtie daudzveidīgie iespaidi raisīja  tikai pozitīvas emocijas!

Skolotāja Skaidrīte Bule

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000