Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

SaulaineNo 14.oktobra līdz 18.oktobrim valstī norisinājās karjeras nedēļa. Tas ir ikgadējs pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt iespējamo nodarbošanos nākotnē, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un saņemt karjeras konsultācijas. Jaunieši var piedalīties dažādās diskusijās, radošajās darbnīcās, konkursos un citos izglītojošos pasākumos.

Mūsu skolā otrdien,15.oktobrī 8.un 9.klašu skolēni tikās ar Saulaines tehnikuma pārstāvjiem, lai vairāk uzzinātu par piedāvātajām izglītības programmām un ikdienas dzīvi šajā mācību iestādē. Šajā dienā notika arī 5.-9.klašu komandu konkurss „Profesijas vakar, šodien, rīt..”. Tajā viszinošākā izrādījās 7.klase. Ceturtdien, 17.oktobrī Bauskas kultūras centrā  norisinājās novada karjeras pasākumus  ” Iepazīsti profesionāļus”. Tā laikā 9.klašu skolēniem bija iespēja tikties ar  dažādu profesiju pārstāvjiem un vairāk uzzināt par ugunsdzēsēju, karavīru, zemes mērnieku, skaistumkopšanas speciālistu, lauksaimnieku darba ikdienu, nepieciešamajām prasmēm un prasībām, izaugsmes iespējām.   Par karjeru tika runāts arī klases audzināšanas un mācību priekšmetu stundās.

Skolotāja, karjeras konsultante S.Bule

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000