Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

PPPar godu Starptautiskajai Putras dienai 10. oktobrī AS „Rīgas Dzirnavnieks” un “Herkuless” arī šogad rīko Putras programmu ar izglītojošām un interaktīvām aktivitātēm skolās, lai izglītotu skolēnus un sabiedrību kopumā par graudaugu veselīgumu un putras ēšanas tradīcijām. Šoreiz Putras programmas tēma ir “Putras žurnālisti” un garākā putras stāsta veidošana.

Lai sagatavotos žurnālistu darbam, vispirms uzzinājām, ko dara žurnālisti, kā veido intervijas un citus šī amata noslēpumus. To mums palīdzēja noskaidrot vietējā laikraksta ‘’Bauskas Dzīve’’ žurnālists Uldis Varnevičs. Nākamais uzdevums bija izstrādāt jautājumus intervijai. Tālāk- devāmies intervēt savas skolas darbiniekus. Interesanti bija apkopot atbildes. Izrādās, ka visvairāk baudītā putra ir  auzu pārslu biezputra. Interesanti bija tās pagatavošanas veidi. Cits gatavoja pienā, cits ūdenī, citam garšo ar mīļāko ievārījumu, citam ar sviestiņu vai augļiem. Lielākās putras ēdājas izrādījās sievietes.

Žurnālistu lomā tik ļoti iejutāmies, ka gribējās vēl kaut ko radošu paveikt. Tā tapa dzejoļi, kuros katra rindiņa sākās ar attiecīgo burtu no vārda BIEZPUTRA.

Skolotāja Rita Straumīte

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000