Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

Cepure8.novembrī skolā atzīmēja Mārtiņdienu – dienu, kad zeme iet ziemas atpūtā un senajiem latviešiem radās laiks kopā būšanai. Ar dziesmām, jautrību un rotaļām tika sagaidīta Mārtiņdiena. Sākumskolas skolēni Mārtiņdienā pārsteidza ar neparastu rudens cepuru parādi.

Tradicionālais skolas Mārtiņdienas gadatirgus ir viens no skaistākajiem brīžiem mūsu skolā, ko ar nepacietību gaida gan skolotāji, gan skolēni. Skolēni Mārtiņdienas tirdziņam bija rūpīgi gatavojušies. Tirdziņā varēja nopirkt gan gardas kūciņas, cepumiņus, pīrāgus, gan medu un ievārījumus, pašu gatavotas tējas, svecītes un daudz ko citu! Ka tikai naudas pietiktu! Pirkt un pārdot gribētāju bija daudz. Pie mums tiešām notika īsts tirgus – valdīja kņada un liela rosība. Iepriekš visi tirgoties gribētāji tika aicināti pieteikt dalību tirdziņā.

Milzīgs paldies vecākiem par atbalstu, gatavojoties Mārtindienai!

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000