Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

Bauskas Kultūras centrā 27. novembrī svētku pasākumā pulcējās Bauskas novada izglītības iestāžu pedagogi. Svētku pasākumā tika sumināti apbalvojumam “Bauskas novada Gada skolotājs 2019” izvirzītie pedagogi un šī titula ieguvēji.

Šī gada pasākuma tēma bija “…ar kastani plaukstā”. Kastanis bija izvēlēts kā pasākuma simbols, jo gaismas un vasaras saules enerģijas piepildīts, tas sniedz spēku un enerģiju gan drēgnos rudens vakaros, gan ziemā bargā.

 Konkursā no mūsu skolas pirmsskolas skolotāju grupā tika izvirzīta skolotāja logopēde Dace Gaigala.

Paldies Dacei Gaigalai par darbu skolēnu labā un veiksmi turpmākajās aktivitātēs!Gada skolotājs

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000