Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

Profjpg16.janvārī projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”  8. un 9.klašu skolēniem notika pasākums ”Mana nākotnes izvēle". To vadīja Agita Šmitiņa - pieredzējusi karjeras konsultante, Vidzemes Augstskolas docente, SIA Amber Puzzle  vadītāja, vairāku karjeras metodiku un  spēļu autore Nodarbības gaitā ar skolēniem tika pārrunātas tālākizglītības iespējas pēc 9.klases beigšanas, diskutēts par dažādām profesijām un to pieprasījumu darba tirgū. Jaunieši tika aicināti nopietni aizdomāties par nākotni un pieņemt pareizu, pārdomātu savas tālākizglītības un karjeras lēmumu. Nodarbības laikā tika izmantota konsultantes izstrādātā metode „Profesiju pasaule”. Ar kartiņu palīdzību tika veicināta skolēnu saruna par dažādām profesijām, to „+” un „-”. Izvēloties sev tuvas profesijas, jaunieši mācījās pamatot šīs izvēles iemeslus un plānoja profesiju izpētes soļus (interneta resursi, Ēnu diena u.c.).

Karjeras konsultante, skolotāja Skaidrīte Bule

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000