Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

Kino117.janvārī 1.-4.klašu skolēni piedalījās  pasākumā „Tā top kino!”. Nodarbību vadīja filmu studijas “Avārijas brigāde” režisors, animators Māris Brinkmanis.  Viņš interesantā, mazajiem  saprotamā veidā,  pastāstīja, kā tiek veidotas animācijas filmas un kādu profesiju pārstāvji šajā procesā ir iesaistīti.  Izrādās, ka tas nemaz nav tik ātri un vienkārši! Lai taptu filma ir nepieciešama ideja, scenārijs  un aktieri – lelles. Režisors parādīja leļļu tapšanas procesu no skices  līdz gala rezultātam. Lai izveidotu vienu lelli ir  nepieciešamas divas nedēļas! Desmit minūšu gara filmiņa  top trijos mēnešos! Tās veidošanā  iesaistīti daudzu   profesiju pārstāvji: scenārists, dekorators, mākslinieks, komponists, galdnieks, skaņu operators, skulptors, leļļu vadītājs, producents  un daudzi citi. Čaklākie skolēni ,klausoties režisora stāstījumā, saskaitīja pat 15 profesijas (neparastākā  -  „trokšņotājs”). Skolēniem bija  arī iespēja  noskatīties filmu studijas jaunāko  filmiņu „Puteklis”, aplūkot filmu studijā tapušās lelles un uzdot režisoram savus  jautājumus.

Pasākums notika projekta  Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Karjeras konsultante, skolotāja Skaidrīte Bule

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000