Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

 FF7.februārī Īslīces pamatskolas 7.-9.klašu izglītojamie viesojās Rīgas Valsts tehnikumā. Tikšanās laikā skolēni guva informāciju par RVT piedāvātajām mācību programmām, iepazina mācību iestādes vidi, telpas, varēja redzēt, cik daudz mācību procesā tiek izmantotas dažādas tehnoloģijas un cik zinošam ir jābūt mūsdienu studentam. Praktiski darbojoties, dziļāks priekšstats tika gūts par enerģētikas, kokapstrādes, dzelzceļa un drukas un mediju tehnoloģijas nodaļām. Dienas otrajā pusē skolēni pabija SIA „Getliņi EKO”. Sabiedrisko attiecību speciālists Nauris Vējonis iepazīstināja skolēnus ar poligona vēsturi un darbību šodien, pastāstīja par šeit iegūtās elektrības un siltuma lietderīgu izmantošanu  moderni aprīkotajās siltumnīcās, audzējot gurķus un tomātus. Tika runāts par  tehnoloģijām un inovatīvajiem risinājumiem, videi draudzīgu un ilgtspējīgu saimniekošanu. Stāstījums tika papildināts ar filmas fragmentiem. Pasākuma laikā skolēni guva priekšstatu par profesiju daudzveidību šajā uzņēmumā – te darbs ir inženieriem,  grāmatvežiem, agronomiem, loģistikas, energoefektivitātes, IT jomas speciālistiem, klientus apkalpojošās sfēras  darbiniekiem un daudziem citiem, kopumā 110 cilvēkiem. Pasākums notika ar projekta Nr.8.3.5.0/16/i/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” atbalstu.

Skolotāja, karjeras konsultante Skaidrīte Bule

ozio_gallery_nano

 

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000