Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Foto114.februāris- Valentīndiena visā pasaulē. Īslīces pamatskolā jau no paša rīta valdīja rosība. Šo dienu aktīvi plānoja un organizēja skolēnu pašpārvalde. Dienu iepriekš skolu jau rotāja svētku noformējums, darbojāsskol "Valentīndienas pasts". Lai padarītu šo pelēko februāra dienu siltāku un krāsaināku, skolēnu pašpārvalde visus aicināja apģērbā un aksesuāros ieviest sarkanu krāsu. Aktīva darbība notika foto stūrītī. Organizatori bija parūpējušies par noskaņojumu, iesaistot skolēnus dažādās atrakcijās.

Vislielāko paldies par šo svētku dienu gribam teikt skolēnu pašpārvaldes meitenēm Alīnai Alutei, Samantai Deģei-Groskopai, Dārtai Esītei, Zanei Grāvītei, Melānijai Purvai, Diānai Sadauskai, Aleksai Tukišai, skolotājām Judītei Sirsniņai, Laimai Oborunei, Skaidrītei Bulei, kā arī atbalsta grupai Raienam Dūrēnam un Rendijam Gribam, kas arī iesaistījās šī pasākuma realizēšanā.

 

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi: 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai 112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai 112

Gāzes avārijas dienests- 114

 

Uzticības tālruņi:

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī) 67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla) 80009000

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo