Pieejamības rīki

Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

PS17.oktobrī, karjeras nedēļas ietvaros, Īslīces pamatskolas 1., 2., 3. un 6.klases skolēni  devās  nelielā  pārgājienā  uz tuvējo lauksaimniecības uzņēmumu SIA “PS Līdums”. Ar uzņēmumu skolai ir izveidojusies ļoti laba sadarbība. Uzņēmums ir sniedzis arī savu atbalstu skolas jubilejā.

Karjeras izglītības nodarbību vadīja Mikus Karlovs, SIA vadītājs. Ļoti uzskatāmā prezentācijā un bērniem saprotamā veidā viņš izstāstīja graudu augšanas ciklu, raksturoja dažādas labības. Bērni klātienē varēja apskatīt produkciju, ko saimniecībā audzē – kviešus, rapsi, pupas un griķus. Kopā ar skolēniem tika noskaidrots, kāda tehnika izmantojama graudkopībā, kādu ražu iegūst no hektāra. M.Karlovs pastāstīja, ka graudkopības uzņēmuma speciālistiem labi jāpārzina ne tikai tehnika un augkopība, bet labi jāorientējas datorikā, matemātikā, ķīmijā. Arī svešvalodas jāzina.  Skolēni vēroja laboratorijas darbinieces darbu, kad viņa noteica graudu kvalitāti. Bērniem bija iespēja apskatīt tehniku -  graudu vākšanas kombainu, kravas mašīnu un agregātus ar ko apstrādā laukus. Graudu novietnē varēja vērot, kā tiek piepildīts apcirknis. Izzinošās nodarbības laikā  bērni kopā ar skolotājām izmēģināja lielos svarus un noteica grupas kopsvaru. Paldies Mikum Karlovam par interesanti vadīto nodarbību! Bez šīm ekskursijām un pārgājieniem nebūtu iespējams uzzināt tik daudz jauna! Bērni bija sajūsmā par gūtajiem iespaidiem!

6.klases audzinātāja Helvija Greiere

ozio_gallery_nano
 

Sveiciens savai skolai

sveic

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi: 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai 112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai 112

Gāzes avārijas dienests- 114

 

Uzticības tālruņi:

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī) 67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla) 80009000

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Piekļūstamība

pieejamiba 1