Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider
WhatsApp Image 2022 10 26 at 15.00.003Skolā tapusi koša gleznu izstāde. Skolotāja Laura sagatavoja un radīja bērniem iespēju brīvajā laikā krāsot liela izmēra mandalas, kuras izvietoja skolas atpūtas vietās. Atsaucība bija ļoti liela. Krāsoja visi- gan lieli, gan mazi. Ir pietiekami daudz novērojumu un pētījumu, kas apstiprina: krāsojamās grāmatas atstāj labvēlīgu ietekmi uz smadzenēm un vispārējo veselību. Mandalu zīmēšana bērnos attīsta koncentrēšanās spējas, aizdzen uztraukumu, nomierina, palielina bērna enerģiju, palielina aktivitāti, noņem spriedzi, palielina pašcieņu, bērns kļūst psihiski nosvērtāks. Pateicoties tam bērni vieglāk panes arī dzīves grūtākos brīžus. 

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi: 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai 112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai 112

Gāzes avārijas dienests- 114

 

Uzticības tālruņi:

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī) 67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla) 80009000

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Piekļūstamība

pieejamiba 1