Pieejamības rīki

Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

2022Visā Latvijā Lāčplēša dienā tika aizdegtas simtiem, tūkstošiem svecīšu un lāpu par piemiņu Latvijas karavīriem. Arī mēs šajā dienā bijām vienoti ar visu Latviju. Gaiši degošajās lāpās un svecītēs ielikām savu cieņu un sirds siltumu par godu Latvijas brīvības cīnītājiem. Lāčplēša dienai veltītajā pasākumā skolā pulcējās skolēni, mūsu skolas jaunie jaunsargi, skolotāji. Skolas jaunsargi parādīja savu patriotisko pusi, kā arī stāju un to, ka viņi ir ļoti spējīgi jaunieši, kuri atbildīgos brīžos spēj savākties un parādīt to, ko ir apguvuši. Jaunsargi demonstrēja savas apgūtās pamatiemaņas soļošanā, ieroča izjaukšanā un salikšanā, kā arī braši dziedāja.

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi: 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai 112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai 112

Gāzes avārijas dienests- 114

 

Uzticības tālruņi:

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī) 67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla) 80009000

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Piekļūstamība

pieejamiba 1