Pieejamības rīki

Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Saule jūrā norietēja,

Pamalīti rotādama...

Dzīvo dzīvi kā saulīte,

Lai rotāta dvēselīte!

Ir novembris- mūsu Valsts svētku laiks. Īslīces pamatskolas skolēni aktīvi gatavojas svētku koncertam. Skola saposta svētku rotā, lai atzīmētu mūsu Valsts dzimšanas dienu. Gaidot Latvijas dzimšanas dienu un veicinot patriotisma jūtu veidošanos, skolotāja Laura vienkārši un saprotami vēlējās parādīt, ko nozīmē valsts, tauta un kādēļ jāsvin Latvijas dzimšanas diena. Par tik abstraktu lietu kā piederība vai nacionālā identitāte vislabāk sākumskolas vecuma bērnam stāstīt, rādot konkrētus piemērus ar piedalīšanos svētku pasākumos, maltītes gatavošanu un svinīgu tērpu, tāpēc skolotāja Laura izvēlējās kopā ar 4.klases skolēniem klases audzināšanas stundā pagatavot latvisku ēdienu no vietējiem produktiem- saldo ēdienu Latvijas karoga krāsās. Arī cienasta gatavošana kopīgiem spēkiem rada svētku sajūtu. Bērniem tas sagādāja īpašu prieku. Paldies skolotājām Laurai Ramanei un Laimai Oborunei par svētku radīšanu. Vēlamies dalīties ar mirkļiem no mūsu skolas. 

Lai gaiši un sirsnības pilni svētki Jūsu ģimenēs!

ozio_gallery_nano
 

Sveiciens savai skolai

sveic

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi: 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai 112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai 112

Gāzes avārijas dienests- 114

 

Uzticības tālruņi:

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī) 67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla) 80009000

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Piekļūstamība

pieejamiba 1