Pieejamības rīki

Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

129.novembrī Īslīces pamatskolā viesojās Jelgavas  tehnikuma pārstāvji . Karjeras konsultantes Sarmītes Pekarskas sagatavotā prezentācija deva  8. un 9.klases skolēniem  iespēju vairāk uzzināt par tehnikuma plašo programmu piedāvājumu, iestāšanās noteikumiem, ikdienas mācību  darbu, ārpusstundu aktivitātēm.

Tehnikumā var apgūt 13 dažādas darba tirgū pieprasītas  profesijas. Vislielākā interese jauniešiem ir par IT sfēras specialitātēm, bet, lai šajā fakultātē iestātos, ir nepieciešams salīdzinoši augsts vidējais vērtējums beidzot 9.klasi – 6,5. Pieprasītas ir arī automehāniķa un mēbeļu galdnieka specialitātes. Audzēkņiem ir iespēja piedalīties Erasmus apmaiņas programmā.  Savas zināšanas un prasmes var demonstrēt jauno profesionāļu meistarības konkursā Skills Latvia.

Par savu mācību  pieredzi šajā tehnikumā stāstīja audzēknes Lauma Drozdovska un Evelīna Balode.  Evelīna izvēlējusies kļūt par lietvedi, bet Lauma apgūst viesmīlības speciālista profesiju, ir pabijusi jau divās praksēs un ir apmierināta ar savu  izvēli. Skolēniem bija iespēja atbildēt uz pasniedzējas uzdotajiem jautājumiem par tehnikumu un iegūt savā īpašumā aprocīti ar tehnikuma logo, kā  arī uzdot sevi interesējošus jautājumus.

Pedagogs karjeras konsultants S.Bule

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi: 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai 112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai 112

Gāzes avārijas dienests- 114

 

Uzticības tālruņi:

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī) 67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla) 80009000

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Piekļūstamība

pieejamiba 1