Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

       15.decembrī skolā viesojās mūsu bijusī absolvente Linda Sakne. Jau no mazākajām klasēm meitene skaidri zināja, par ko vēlas būt  un nu šo sapni ir īstenojusi – Linda ir kļuvusi par policisti un viņas pirmā darbavieta ir Valsts policijas Bauskas iecirknis. Tikšanās reizē 5.-9.klašu skolēni uzzināja gan par iestāšanos un mācībām Valsts policijas koledžā, gan par policista darba specifiku, tā plusiem un mīnusiem. Šis darbs, tāpat kā daudzi citi, prasa gan zināšanas, gan lielu fizisko izturību, tāpēc, domājot par savu karjeru, jau  skolas laikā  jācenšas pēc iespējas labāk mācīties, nodarboties ar sportu, rūpēties par savu veselību. Tika runāts arī par to, cik svarīgi ir nepārkāpt likumu, it īpaši, ja savu nākotni vēlas saistīt ar darbu policijā vai citā, ar valsts drošību saistītā, sfērā. Skolēniem bija iespēja uzdot sevi interesējošus jautājumus, kā arī tuvumā redzēt un izmēģināt policijas darba atribūtiku, piem. uzvilkt bruņu vesti, uzlikt roku dzelžus. 

Karjera

Sveiciens savai skolai

sveic

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi: 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai 112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai 112

Gāzes avārijas dienests- 114

 

Uzticības tālruņi:

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī) 67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla) 80009000

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Piekļūstamība

pieejamiba 1