Īslīces pamatskola

Skolas vēstis

Krievu2.aprīlī 6.klases skolniece Dārta Esīte piedalījās krievu valodas konkursā. Tā dalībnieki bija  5.,6.klašu skolēni, kuri krievu valodu mācās pirmo gadu. Konkurss  vienlaicīgi risinājās Liepājā, Rīgā un Daugavpilī. Dalībniekiem nācās parādīt savas zināšanas  burtu pareizrakstībā, apliecināt krievu valodas alfabēta zināšanu, spēt uzdevumā atrast vārdus par noteiktu tēmu, kā arī  mācēt glīti un pareizi pārrakstīt tekstu. Šo darbu veikšanai tika atvēlēta viena stunda. Pēc konkursa Dārta atzina, ka bija interesanti izmēģināt ko jaunu. Uzdevumi meitenei likās saprotami un izpildāmi. Konkursa rezultāti būs zināmi pēc divām nedēļām.

 Paldies Dārtai par piedalīšanos un paldies vecākiem par atbalstu!

Skolotāja Skaidrīte Bule

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000