Īslīces pamatskola

Skolas vēstis

Ar svinīgu un sirsnīgu pasākumu Rundāles pils Baltajā zālē 9.maijā noslēdzās konkurss “Gada skolēns 2019”. Konkurss pulcē visu četru novadu skolēnus. Šoreiz tika godināti 29 jaunieši. Visi konkursa finālisti saņēma piemiņas veltes un naudas balvas.

Mūsu skolu šogad pārstāvēja 9.klases skolniece Ance Šastakoviča.  Ance ir ar daudzveidīgām interesēm- sporto, piedalās SMU, audzē puķes, zīmē. Ir ļoti sportiska, beigusi BJSS, aktīvi nodarbojas ar vairākiem sporta veidiem: galda tenisu, skriešanu, spēlē novusu. Galda tenisā ir augsti sasniegumi valsts līmenī. Klases biedri par Anci saka, ka “viņa ir cilvēks- noslēpums, jo neatklāj par sevi visu”.Ance

Ances dzīves mērķis- iegūt labu izglītību, nodibināt savu uzņēmumu, darīt laimīgus citus cilvēkus. Foto no portāla bauska.lv.

Sveicam!

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000