Īslīces pamatskola

Skolas vēstis

IMG 20190516 WA0010Sadarbībā ar Latvijas Banku visa mācību gada garumā Junior Ascievement Latvia organizēja 1.–4. klašu skolēniem finanšu pratības konkursu “Mana vārdnīciņa” , kura ietvaros trīs paaudzes – skolēni, viņu vecāki un vecvecāki – veidoja savu ekonomisko terminu skaidrojošo vārdnīcu. Šogad žūrijas komisija izvērtēšanai saņēma 215 vārdnīciņas no 38 Latvijas skolām – tās izvērtēja Latvijas Bankas pārstāvji, īpaši izceļot 27 labākās vārdnīciņas.

    Konkursa pirmo vietu ieguvēji balvā saņēma ceļojumu uz Stokholmu ar kādu no Tallink kuģiem, sudraba kolekcijas monētu "Pasaku monēta III. Vecīša cimdiņš" un Latvijas Bankas ekonomiskās izglītotības interneta vietnes "Naudas skola" balvas. Taču arī ikviens laureāts saņēma vērtīgas balvas – galda spēli visai ģimenei, "Naudas skolas" un JA piemiņas balvas, piemiņas monētu komplektus, kā arī labu noskaņojumu un jaunus iespaidus, pavadot vairākas stundas uz Tallink kuģa Isabelle.

Šis konkurss ļoti veiksmīgs bija Īslīces pamatskolas skolēniem.

1.-2. klašu grupā 1. vietu ieguva 2.klases skolniece Monta Rimševica.(Skolotāja Ineta Kāle.)

3.-4. klašu grupā 1. vietu ieguva 3. klases skolnieks Deivids Reinieks.(skolotāja Rita Straumīte.) Paldies skolotājām par ieguldīto darbu un vecāku atbalstu!

Apsveicam!

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000