Īslīces pamatskola

Skolas vēstis

puskis15. un 16. maijā Bauskas pilsētas stadionā pulcējās novada skolu sportistu komandas uz 10. Jaunatnes olimpiādi vieglatlētikā. Mūsu skolu pārstāvējām trijos vecuma posmos un kopā startēja 19 skolēni. Augstus sasniegumus un olimpiskās medaļas ieguva Kristiāns Lauva, Raiens Dūrēns, Rendijs Griba, Viktorija Vargušenko, Atvars Ernests Paļulis. Komandu kopvērtējumā savu rezultātu deva Dāvis Maļinauskis, Kristers Lorbergs, Edgars Mediņš, Baiba Neverdauska, Alise Paļule, Dagmāra Tukiša, Kārlis Pūpols, Māris Bērtelsons, Matīss Kraskovskis, Paulis Kristiāns Narkevics, Gvido Kocers, Artūrs Jakubovičs, Nellija Tīna Ūse, Samanta Deģe-Groskopa. 

Apsveicam!
Sporta skolotāja Ilze Ladusāne 

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000