Īslīces pamatskola

Skolas vēstis

ZemgaleŠī gada 11. oktobrī Jelgavā norisinājās Zemgales reģiona skolēnu reklāmas konkursa “Radošā Zemgale” apbalvošana, kuru organizē Zemgales Plānošanas reģions sadarbībā ar Zemgales pašvaldībām un izglītības iestādēm, Junior Achievement Latvija (JA Latvia) un Zemgales reģiona uzņēmējiem - konkursa uzdevumu devējiem.

Konkursa mērķis ir attīstīt skolēnu radošumu un uzņēmējdarbības kompetences, veicināt skolēnu interesi un padziļināt priekšstatu par uzņēmējdarbības vidi un ekonomikas pamatprincipiem, kas saistīti ar preces popularizēšanu un virzīšanu tirgū, sniegt skolēniem informāciju, praktiskas un noderīgas idejas par reklāmas veidošanas pamatprincipiem, kā arī veicināt pieredzes apmaiņu starp skolēniem un uzņēmējiem.

Izstrādātus darbus konkursam iesniedza 65 skolēni no 11 skolām – to skaitā 7 skolēni no Īslīces pamatskolas. Uz pasākumu tika aicinātas un saņēma atzinības un piemiņas veltes Monta Poškus, Lauma Drozdovska, Samanta Deģe-Groskopa,Diāna Sadauska, Melānija Purva, Zane Grāvīte, Aleksa Tukiša.

Apsveicam!

Skolotāja Rita Straumīte

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000