Īslīces pamatskola

Skolas vēstis

UzvarētĶīpsalas izstāžu hallē 31. oktobrī notiks lielākā Latvijas uzņēmējdarbības konference “UZDRĪKSTIES UZVARĒT”, kopumā pulcējot 5000 skolēnu, jauniešu un skolotāju no visas Latvijas. Šī gada konferences tēma ir “Pievienojies varoņiem biznesā!”. Konferenci organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvia (JA Latvia), lai izglītotu Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzajām iespējām, ko tā dod. Šajā konferencē piedalījās un guva vērtīgas atziņas arī Īslīces pamatskolas aktīvākie skolēni uzņēmējdarbības jomā- Nellija Tīna Ūse, Viktorija Vargušenko, Karīna Melānija Plociņa, Samanta Deģe Groskopa, Melānija Purva, Diāna Sadauska, Aleksa Tukiša, Dārta Esīte, Zane Grāvīte, Kate Esīte, Monta Poškus,Gabriela Vēja.

Skolotāja Rita Straumīte

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000