Pieejamības rīki

Īslīces pamatskola

Skolas vēstis

Laureāts 2021

963029   Konkurss "Skolas stāsts"

 

Bauskas novada Izglītības nodaļas organizētajā skolēnu radošo darbu konkursā "Skolas stāsts" Īslīces pamatskolas 8.klases skolniece Dārta Esīte saņēma atzinību un piemiņas balvas par  tēlojumu "Skolas akmens stāsts". Tajā emocionāli atspoguļots  mūsu skolas simtgades simbola - piemiņas akmens personificēts vēstījums par  skolēnu ikdienas gaitām gadalaiku ritējumā.

stasts   Gadsimtiem ilgi par savām mājām es saucu Lielupes labo krastu, kur niedrāju pavēnī gulēju miklā dūksnājā. Jutos tik vientuļš un nesvarīgs, ka aiz bēdām pamazām nosūnoju. Kādu dienu, man par lielu brīnumu, notika kas neparasts. Ar dārdošu troksni no lielceļa puses manā virzienā tuvojās smagā tehnika. Iztālēm saklausīju rupjas vīru balsis, kas nāca arvien tuvāk un tuvāk. Satrūkos, piepeši atskāršot, ka uz mani lūkojas domīgs acu pāris. Šī bārdainā vīra skatienam garām nepaslīdēja neviena mana krunciņa. Pēc saudzīgā un mīlestības pilnā pieskāriena, kurš notrausa vējā lauztos niedru kātus no maniem pleciem, sekoja Mārtiņa Zaura galīgais spriedums: „Būs īstais! Ceļam iekšā!”

Kas ar mani notika tālāk? Ne uz pusēm tiku rauts, ne ar vārdiem galināts. Mārtiņš izrādījās lāga cilvēks, kurš manu dzīvi apgrieza kājām gaisā. Ar īpašām rūpēm viņš novilka manu zaļpelēko sūnu kažoku un pie krūtīm piesprauda kādas skolas jubilejas emblēmu. Neilgi pēc tam kā paša miesīgu dēlu viņš mani ieveda Īslīces skolas pagalmā, kur simtiem skolas ļaužu ar nepacietību gaidīja ierodamies skolas simtgades simbolu – mani. Nekad vēl savā akmens mūžā nebiju sajuties tik laimīgs. Nebija nekādu šaubu – šeit būs mana īstā vieta.

Jau trešdaļgadsimtu man ir dota iespēja vērot, kā mainās gadalaiki, paaudzes un skolas ikdiena. Neaprakstāms un neaizmirstams vienmēr ir Zinību dienas rīts,

Lasīt tālāk...

PušķisLatviešu valodas un literatūras valsts olimpiādē labi rezultāti: 8.klašu grupā Dārtai Esītei 3.vieta (sagatavoja sk. V.Dundure), 9.klašu grupā Katei Esītei 2.vieta (sagatavoja sk. I.Rozentāle).

Apsveicam!

Priecājamies par mūsu skolēnu sasniegumiem!

Paldies skolotājām Vairai Dundurei un Inetai Rozentālei par ieguldīto darbu! 

Patjpg

Septembra sākumā tika izsludināts konkurss „Radošā Zemgale”, kurā tika aicināti piedalīties  5.-9. klašu skolēni. Īslīces pamatskolas skolēni bija ļoti atsaucīgi, arī rezultāts bija ļoti iepriecinošs.

Konkursa uzdevumus deva 9 uzņēmēji no Zemgales reģiona. Skolēni varēja izvēlēties, kuru uzdevumu veikt.

Konkursa uzvarētāji:

  1. Biškopības produktu ražotāja Diāna Briede par labāko dāvanu karti atzina 5.klases skolnieču Emīlijas Dubenlāžes un Alises Paļules veidoto dāvanu kartes dizainu.
  2. SIA ‘’4FLY’’ (Ātrās ēdināšanas restorāns KWB) konkursā labāko rezultātu 5.-6.grupā ieguva 5.klases skolnieces Olga Patrīcija Mūrniece un Sanija Elizabete Freimane.
  3. 7.-9.klašu grupā 1. vieta 7. klases skolniekiem Raivim Ješkevicam, Arturam Jakubovičam un Atim Nikam Aleksim.
  4. SIA ‘’Nomadic Homes’’ (Zīmols Nomadic Homes’’ doto uzdevumu- videorullīša filmēšanu- vislabāk paveica 5. klases skolnieki Deivids Reinieks, Dagmāra Tukiša, Paula Elizabete Skuja.
  5. Zemgales Uzņēmējdarbības centra doto uzdevumu- motivēt jauniešus veidot uzņēmumus- vislabāk paveica Dārta Esīte un Diāna Sadauska no 8. klases un Kate Esīte no 9. klases. Žūrijai ļoti patika meiteņu izdomātā dziesma.

Paldies radošajiem skolēniem. Dalība šādos konkursos ir ļoti uzteicama un vērtīga.

Paldies skolotājai Ritai Straumītei par labi padarītu darbu, par skolēnu rosināšanu konkursam, par palīdzību un atbalstu skolēniem.

Skola ar Jums lepojas!

Ladusāne9. oktobrī tika izspēlētas spēles starp novada skolām basketbolā "Oranžā bumba". Mūsu skolēni- Sandijs Vasilakijs, Atvars Ernests Paļulis, Paulis Kristiāns Narkevics, Gvido Kocers, Rinalds Černovskis, Gints Abacis, Toļiks Obuhovičs komandas spēlē izcīnīja 2. vietu.
Sporta skolotāja Ilze Ladusāne

 

Apsveicam!

Code11. oktobrī Codes pamatskolā sacentās novada skolu futbolisti.

Vidējā vecuma grupā komandā spēlēja Māris Bērtelsons, Kārlis Pūpols, Ervīns Stasjuns, Nauris Rudlaps, Raivis Markuns, Lauris Andrejs Pīrāgs.
Vecākajā grupā sīvā cīņā mūsu skolas komanda izcīnīja 2. vietu. Spēlēja- Sandis Vasilakijs, Atvars Ernests Paļulis, Gints Abacis, Rinalds Černovskis, Toļiks Obuhovičs, Matīss Kraskovskis, Paulis Kristiāns Narkevics, Kārlis Druvis Druseiks.

Sporta skolotāja Ilze Ladusāne

 

Apsveicam!

Lasīt tālāk...

Kross25. septembrī Bauskas pilskalnā skolēni sacentās komandu rudens krosā. Sīvā konkurencē 2. vietu izcīnīja Atvars Ernests Paļulis, Sandijs Vasilakijs, Rinalds Černovskis. Labus rezultātus uzrādīja Gints Abacis, Toļiks Obuhovičs, Matīss Kraskovskis, Ervīns Stasjuns, Lauris Andrejs Pīrāgs, Kārlis Pūpols, Baiba Neverdauska, Viktorija Vargušenko, Diāna Bajera, Karolīna Zakarevičute, Laura Neverdauska, Elīna Krīgere.

Kopvērtējumā mūsu skola ieguva 3.vietu

Sporta skolotāja Ilze Ladusāne

  Apsveicam!

Sp11. septembrī Bauskas pilsētas stadionā risinājās novada skolu sacensības vieglatlētikā. Divas zelta medaļas izcīnīja Atvars Ernests Paļulis. Savu veikumu kopvērtējumā sniedza arī Gints Abacis, Rinalds Černovskis, Gvido Kocers, Matīss Kraskovskis, Paulis Kristiāns Narkevics, Toļiks Obuhovičs, Sandijs Vasilakijs un kopā izcīnija 3. vietu.

Sporta skolotāja Ilze Ladusāne

Apsveicam!

KārlisNoslēdzies Latvijas lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Banku organizētais finanšu pratības konkurss 1.–4. klašu skolēniem “Mana vārdnīciņa” un konkurss 5.–9. klašu skolēniem “Biznesa pasakas”.

Šogad starp pašiem labākajiem bija skolēni no Liepājas centra sākumskolas, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas, Bērzaunes pamatskolas, Daugavpils Saskaņas pamatskolas, Valmieras sākumskolas, Liepājas 7. vidusskolas, Liepājas Ezerkrasta sākumskolas, Tumes pamatskolas, Jelgavas 4. sākumskolas, Īslīces pamatskolas un  Pūres pamatskolas.

Konkursam “Biznesa pasakas” šogad tika iesniegti 310 darbi no 44 izglītības iestādēm. Šogad izpalika apbalvošanas ceremonija, bet gandarījums par skolēnu veikumu bija gan pašiem pasaku rakstītājiem, gan arī žūrijas komisijai, JA Latvia sadarbības partneriem. Konkursā “Biznesa pasakas” vērtēšanas kritēriji bija pamatskolēnu ideju novatorisms un oriģinalitāte, kā arī finansiāli drosmīgākie darbi.

JA Latvia vadītājs Jānis Krievāns: “Konkurss ir lielisks rīks, lai palīdzētu bērniem izprast, no kurienes ģimenē parādās nauda un kā ar to saprātīgi rīkoties, tā ļaujot novērtēt arī nopelnītās naudas vērtību. Esmu pārliecināts, ka šo zinību apguve jau skolas solā ļaus nākotnes pieaugušajiem pieņemt atbildīgus finanšu lēmumus visdažādākajos mērogos.” 

Skolēni atzīst, ka Junior Achievement programmas padara skolu daudz interesantāku un iedvesmojošāku – programmas pozitīvi izmaina jauniešu attieksmi pret mācībām, jo uzskatāmi demonstrē saistību starp teoriju un praksi. Ir svarīgi vienlaikus ar citām kompetencēm skolēnos attīstīt uzņēmējspējas.

Mūsu skola lepojas ar saviem skolēniem un skolotājiem!

Skolotaji

Sveiciens savai skolai

sveic

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi: 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai 112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai 112

Gāzes avārijas dienests- 114

 

Uzticības tālruņi:

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī) 67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla) 80009000

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Piekļūstamība

pieejamiba 1