Īslīces pamatskola

Skolas vēstis

Krievu2.aprīlī 6.klases skolniece Dārta Esīte piedalījās krievu valodas konkursā. Tā dalībnieki bija  5.,6.klašu skolēni, kuri krievu valodu mācās pirmo gadu. Konkurss  vienlaicīgi risinājās Liepājā, Rīgā un Daugavpilī. Dalībniekiem nācās parādīt savas zināšanas  burtu pareizrakstībā, apliecināt krievu valodas alfabēta zināšanu, spēt uzdevumā atrast vārdus par noteiktu tēmu, kā arī  mācēt glīti un pareizi pārrakstīt tekstu. Šo darbu veikšanai tika atvēlēta viena stunda. Pēc konkursa Dārta atzina, ka bija interesanti izmēģināt ko jaunu. Uzdevumi meitenei likās saprotami un izpildāmi. Konkursa rezultāti būs zināmi pēc divām nedēļām.

 Paldies Dārtai par piedalīšanos un paldies vecākiem par atbalstu!

Skolotāja Skaidrīte Bule

KonkurssJelgavas novada Mūzikas un mākslas skola rīkoja jau otro novadnieka, latviešu mākslinieka  Ģederta Eliasa daiļradei veltītu vizuālās mākslas konkursu. Konkursa mērķis - veicināt bērnu un jauniešu izpratni un rosināt interesi par kluso dabu kā mākslas žanru. Attēlot mākslas darbā no dažādiem priekšmetiem un lauku veltēm izveidotu kompozīciju.Konkursa tēma - klusā daba, lauku veltes.

No mūsu skolas konkursā piedalījās 7.klases skolniece Monta Poškus. Monta konkursā ieguva Jelgavas novada pašvaldības simpātiju balvu. Apsveicam!

Konkursa laureāti un simpātiju balvu ieguvēji ir ielūgti uz noslēguma pasākumu, kas notiks š.g.23.aprīlī.

Montu konkursam sagatavoja skolotāja Laima Oborune. Paldies par ieguldīto darbu!

Valoda

Esīte

Š.g. 27.martā notika skolēnu konkursa „Latvijas Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības” Bauskas reģiona fināls, kurā par ceļazīmi uz valsts finālu sacentās 15 skolēni. Mūsu skolu godam pārstāvēja 6.klases skolniece Dārta Esīte, viņa lasīja fragmentu no Dainas Ozoliņas grāmatas „Atmaskot direktori”. Tas ir aizraujošs stāsts par noslēpumiem, izmeklēšanu un piedzīvojumiem skolā. Dārta sacensībās ieguva titulu „Atraktīvākā lasītāja”, jo ne tikai izteiksmīgi nolasīja tekstu, bet bija padomājusi arī par atbilstošu vizuālo tēlu.

Skolnieci sagatavoja bibliotekāre, literatūras skolotāja Vaira Dundure. Paldies skolotājai par ieguldīto darbu!

20190322 115416

22. martā novada skolas pulcējās Codes pamatskolā uz "Drošo veiklo" sacensībām. Bija jāsacenšās 6 stafetēs, kurās tika izmantotas futbola, basketbola iemaņas, fizisko īpašību- veiklības, ātruma, precizitātes izpausmes formas. Konkurence vienmēr šajās sacensība ir liela. Mūsu skolas komanda palika nepārspēta kopvērtējumā visās stafetēs un izcīnīja 1. vietu. Komandā startēja : Baiba Neverdauska, Nellija Tīna Ūse, Viktorija Vargušenko, Paula Elizabete Skuja, Māris Bērtelsons, Raivis Černovskis, Deivids Kušners un Kārlis Pūpols.
Sporta skolotāja Ilze Ladusāne

priecigs  21.martā Bauskas Bērnu un jauniešu centrā norisinājās tradicionālais Bauskas un Rundāles novadu skolu audzēkņu skatuves runas konkurss. Mūsu skolu pārstāvēja Lana Kohno (1.kl.), Monta Rimševica (2.kl.) un Melānija Karīna Plociņa (4.kl.). Meitenes konkursā ieguva 2.pakāpes diplomus. Jāatzīmē, ka šogad konkursā bija ļoti liela konkurence, konkursantu bija ļoti daudz, visi bija teicami sagatavojušies un nopietni orientēti uz uzvaru. Konkursantu sagatavotības līmenis ar katru gadu arvien pieaug.
Paldies skolotājām Ērikai Jansonei, Inetai Kālei un Gunai Krūmai par ieguldīto darbu!

Diploms

Skate

 20190308 113829

   8. martā Bauskas sporta centrā "Mēmele" sacentās vecākās grupas florbolisti. Komandā spēlēja- Ēriks Skukausks, Elvijs Andress Krūza, Niks Punenovs, Deivids Kalniņš, Raiens Dūrēns, Ervīns Dravnieks. Jāuzslavē vārtsargs Romans Obuhovičs. Puiši izcīnīja 4. vietu.

Sporta skolotāja Ilze Ladusāne

IMG 20190319 155314   

   19.martā Bauskas KC notika Bauskas Biznesa bibliotēkas organizētā biznesa ideju konkursa „Uzņēmējdarbība Latvijā : No tagadnes uz nākotni” noslēguma pasākums. Konkursā piedalījās 30 dalībnieki no dažādām Bauskas novada skolām. Īslīces pamatskolu pārstāvēja 7 skolēni. Rezultāti bija izcili. 1.-4. klašu grupā Deivids Reinieks ieguva 2. vietu, Monta Rimševica,

Lasīt tālāk ...

PP

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000