Īslīces pamatskola

Skolas vēstis

Untitled28. maijā notika Zemgales reģiona sacensības vieglatlētikā 4-cīņā. Katram sportistam bija jāveic 60m un 800m skrējiens, tāllēkšana un bumbiņas mešana. Individuālā vērtējumā 3. vietu ieguva Atvars Ernests Paļulis. Komandā startēja Matīss Kraskovskis, Paulis Kristiāns Narkevics, Sandijs Vasilakijs, Rinalds Černovskis, Toļiks Obuhovičs. Kopvērtējumā puiši Zemgales reģiona vērtējumā ieguva 3. vietu, bet novadā 2. vietu.

Apsveicam!
Sporta skolotāja Ilze Ladusāne 

puskis15. un 16. maijā Bauskas pilsētas stadionā pulcējās novada skolu sportistu komandas uz 10. Jaunatnes olimpiādi vieglatlētikā. Mūsu skolu pārstāvējām trijos vecuma posmos un kopā startēja 19 skolēni. Augstus sasniegumus un olimpiskās medaļas ieguva Kristiāns Lauva, Raiens Dūrēns, Rendijs Griba, Viktorija Vargušenko, Atvars Ernests Paļulis. Komandu kopvērtējumā savu rezultātu deva Dāvis Maļinauskis, Kristers Lorbergs, Edgars Mediņš, Baiba Neverdauska, Alise Paļule, Dagmāra Tukiša, Kārlis Pūpols, Māris Bērtelsons, Matīss Kraskovskis, Paulis Kristiāns Narkevics, Gvido Kocers, Artūrs Jakubovičs, Nellija Tīna Ūse, Samanta Deģe-Groskopa. 

Apsveicam!
Sporta skolotāja Ilze Ladusāne 

pp26. aprīlī Bauskas pilskalnā tika aicināti novada skolu skrējēji krosā. Distances bija dažāda garuma, atkarībā no vecuma un dzimuma. Godalgotas vietas ieguva Kristiāns Lauva, Atvars Ernests Paļulis, Ance Gaile. Piedalījās vēl Paulis Kristiāns Narkevics, Artūrs Jakubovičs, Dāvis Maļinauskis, Dagmāra Tukiša, Sanija Elizabete Freimane, Matīss Medvids, Līga Siliņa, Sandijs Vasilakijs.
Sporta skolotāja Ilze Ladusāne

Apsveicam!

puskis29. martā pulcējās novada 2. klašu sportisti uz Olimpiādi "Drošie veiklie". No mūsu skolas komandu pārstāvēja Loreta Jonašku, Anželika Jakuboviča, Līga Siliņa, Matīss Medvids, Ervīns Žeikars un Roberts Eglītis. Skolēniem bija jāveic dažādas stafetes un kopvērtējumā ieguva 3. vietu.
Sporta skolotāja Ilze Ladusāne

Apsveicam!

Untitled5. aprīlī sacentās novada skolu vidējā vecuma florbolisti. Komandā spēlēja Atvars Ernests Paļulis, Paulis Kristiāns Narkevics, Matīss Kraskovskis, Sandijs Vasilakijs, Gvido Kocers, Gints Abacis, Rinalds Černovskis un vārtus sargāja Toļiks Obuhovičs. Spēles bija ļoti spraigas un zēni izcīnīja 2. vietu.

Sporta skolotāja Ilze Ladusāne

Apsveicam!

IMG 20190516 WA0000IMG 20190516 WA0002

IMG 20190516 WA0010Sadarbībā ar Latvijas Banku visa mācību gada garumā Junior Ascievement Latvia organizēja 1.–4. klašu skolēniem finanšu pratības konkursu “Mana vārdnīciņa” , kura ietvaros trīs paaudzes – skolēni, viņu vecāki un vecvecāki – veidoja savu ekonomisko terminu skaidrojošo vārdnīcu. Šogad žūrijas komisija izvērtēšanai saņēma 215 vārdnīciņas no 38 Latvijas skolām – tās izvērtēja Latvijas Bankas pārstāvji, īpaši izceļot 27 labākās vārdnīciņas.

    Konkursa pirmo vietu ieguvēji balvā saņēma ceļojumu uz Stokholmu ar kādu no Tallink kuģiem, sudraba kolekcijas monētu "Pasaku monēta III. Vecīša cimdiņš" un Latvijas Bankas ekonomiskās izglītotības interneta vietnes "Naudas skola" balvas. Taču arī ikviens laureāts saņēma vērtīgas balvas – galda spēli visai ģimenei, "Naudas skolas" un JA piemiņas balvas, piemiņas monētu komplektus, kā arī labu noskaņojumu un jaunus iespaidus, pavadot vairākas stundas uz Tallink kuģa Isabelle.

Šis konkurss ļoti veiksmīgs bija Īslīces pamatskolas skolēniem.

1.-2. klašu grupā 1. vietu ieguva 2.klases skolniece Monta Rimševica.(Skolotāja Ineta Kāle.)

3.-4. klašu grupā 1. vietu ieguva 3. klases skolnieks Deivids Reinieks.(skolotāja Rita Straumīte.) Paldies skolotājām par ieguldīto darbu un vecāku atbalstu!

Apsveicam!

Lasīt tālāk ...

Ar svinīgu un sirsnīgu pasākumu Rundāles pils Baltajā zālē 9.maijā noslēdzās konkurss “Gada skolēns 2019”. Konkurss pulcē visu četru novadu skolēnus. Šoreiz tika godināti 29 jaunieši. Visi konkursa finālisti saņēma piemiņas veltes un naudas balvas.

Mūsu skolu šogad pārstāvēja 9.klases skolniece Ance Šastakoviča.  Ance ir ar daudzveidīgām interesēm- sporto, piedalās SMU, audzē puķes, zīmē. Ir ļoti sportiska, beigusi BJSS, aktīvi nodarbojas ar vairākiem sporta veidiem: galda tenisu, skriešanu, spēlē novusu. Galda tenisā ir augsti sasniegumi valsts līmenī. Klases biedri par Anci saka, ka “viņa ir cilvēks- noslēpums, jo neatklāj par sevi visu”.Ance

Ances dzīves mērķis- iegūt labu izglītību, nodibināt savu uzņēmumu, darīt laimīgus citus cilvēkus. Foto no portāla bauska.lv.

Sveicam!

UntitledŠajā pavasarī Bauskas un Rundāles novadā pirmo reizi tika organizēts stāstnieku konkurss. Dalībnieku uzdevums bija izzināt un atklāt savas dzimtas, pagasta vai valsts dzīvē vēsturiskus notikumus. Par konkursa moto bija izvēlētas I.Ziedoņa dzejas rindas: “Ir tāda vieta pasaulē, kas mums jāzina vislabāk.” No mūsu skolas konkursā piedalījās trīs 6.klases skolēni. Gints Abacis stāstīja par Īslīces skolas ilggadīgo pārzini Andreju Neilandu. Dārta Esīte- par mūsu pagastā ievērojamām “Saulgožu” mājām, kuras saistās ar izcilā profesora Ģederta Ramana dzimtu. Diāna Sadauska- par ģeogrāfu-docentu Kamilu Ramani.

Vērtējuma rezultātus paziņoja 3.maijā, kad Bauskas kultūras centrā tika rīkots Latvijas neatkarības atjaunošanas dienas un Baltā galdauta svētku pasākums. Pasākumā piedalījās rakstnieki un sabiedriskie darbinieki Anna Žīgure un Juka Rislaki, kuri kopīgā darbā izveidojuši grāmatu par mūsu novadnieku, izcilo valstsvīru, ģenerāli Krišjāni Berķi, kuram šogad 26.aprīlī apritēja 135.gadskārta.

Skolēni saņēma apbalvojumus un pateicības rakstus. Dārta Esīte savā klašu grupā ieguva trešo vietu.

Apsveicam!

Paldies skolotājām Veltai Balodei un Guntai Čonkai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā konkursam!

mat

TTT

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000