Īslīces pamatskola

Skolas vēstis

Paldies

SportsDecembra vidū notika Bauskas un Rundāles JAUNATNES SPORTA LAUREĀTS, kurā tika apbalvoti labākie sportisti un sportiskākās skolas. Mūsu skola 2018./2019. mācību gada periodā mazo pamatskolu grupā kopvērtējumā izcīnija 1. vietu. Balvā pasniedza kausu un 500euro naudas balvu sporta inventāra iegādei.  Mēs savu skolas godu aizstāvējām dažādos sporta veidos- basketbolā, futbolā, vieglatlētikā, brīvajā cīņā, novusā, florbolā un dažādās stafešu sacensībās.

Lai veicas arī šogad!
Sporta skolotāja Ilze Ladusāne

Latvjpg

Bilde113.decembrī, Bauskas autoostā ikviens interesents varēja aplūkot un iegādāties skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) produkciju. 

Tirgū piedalījās 26 dalībnieki, daļai uzņēmēja pieredze gūta vairākus gadus, daži to attīsta pirmo gadu.  Pasākuma organizatore, mūsu skolas skolotāja Rita Straumīte.

Nominācijas no mūsu skolas ieguva:

  1. Labākais stends” – SMU «Odziņas»                                                  
  2. “Labākās Ziemassvētku dāvanas ražotāji” – SMU «Liesmiņa»

Paldies skolotājai Ritai Straumītei par ieguldīto darbu! 

Lasīt tālāk ...

Iecavas kultūras namā 8. decembrī uz «Junior Achievement Latvia» rīkoto skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņu «Cits bazārs» bija ieradušies vairāk nekā 40 uzņēmumu, kuru vidū pārsvarā bija Iecavas novada, kā arī Rīgas pārstāvji. Vaicājot par Iecavas tirdziņu, aptaujātie skolēni atbildēja, ka pārdevuši gana daudz. Arī tirdziņa organizatore skolotāja Antra Pāruma pauda, ka Iecavā apmeklētāji ir ieinteresēti – pie katra pieiet, parunājas, vairāk uzzina un arī nopērk.

Noslēgumā žūrijas komisija pasniedza savas simpātiju balvas uzņēmumiem un nosauca nominācijas. Balvu par labāko stendu vidusskolu grupā saņēma «Woody», kas ražo koka pildspalvas. Pamatskolu grupā šajā kategorijā uzvarēja «Bišķiņ prieka» no Īslīces pamatskolas, kas ražo oriģinālus priekšautus un citas preces.

Iecavas reģionālajā pasākumā «Cits bazārs» piešķirtās nominācijas:

Labākais skolēnu mācību uzņēmuma stends - «Bišķiņ prieka», ( Gabriela Vēja, Nellija Tīna Ūse).

Labākā pārdošanas komanda - «Odziņas»(Monta Rimševica, Loreta Jonašku).

Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums - «MEVI vitamīni»(Melānija Karīna Plociņa, Viktorija Vargušenko).

Žūrijas simpātiju balvu saņēma SMU Liesmiņa (Ance Gaile, Dagmāra Tukiša).

Skolotāja, konsultante Rita Straumīte

Bazars

SMURīgā tirdzniecības centrā «Domina» 7.decembrī uz biedrības «Junior Achievement Latvia» šogad pulcējās vēl nebijis skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) skaits – 270 uzņēmumu un 900 dalībnieku.

Mūsu novadi tajā bija plaši pārstāvēti. Pieci SMU bija no Iecavas vidusskolas, divi – no Īslīces pamatskolas, septiņi uzņēmumi – no Bauskas: viens – no Bauskas 2. vidusskolas, trīs – no Bauskas sākumskolas, divi – no Bauskas Valsts ģimnāzijas, kā arī Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas sākumskolas audzēkņu apvienotais uzņēmums.
Lielākās ieguvējas bija Īslīces pamatskolas 3. klases audzēknes Loreta Jonašku un Monta Rimševica no SMU «Odziņa». Meitenes pircējiem piedāvā ievārījumus, kas tapuši no mūspusē audzētām ogām un augļiem un svešzemju produktiem. Pirmos ievārījumus sākušas vārīt jūnijā, pēdējos pabeigušas decembrī. Meitenes nopietni pievērsušās uzņēmējdarbībai – sagatavots labs stends, sociālajā vietnē «Facebook» izveidota lapa «SMU Odziņa». Rīgā gan pircēji, gan žūrija meiteņu paveikto novērtēja ļoti pozitīvi, un iegūta nominācija «Labākā pārdošanas komanda», balvā – ceļojums ar prāmi «Tallink» un citas veltes.Bilde

Paldies meitenēm, paldies skolotājai Ritai Straumītei un meiteņu vecākiem!

Apsveicam!

Zēni1. novembrī mūsu skolas skolēni piedalījās "Oranžās bumbas" sacensībās basketbolā.
Jaunākā vecuma meitenes izcīnīja 2. vietu. Komandā spēlēja Viktorija Vargušenko, Baiba Neverdauska, Nellija Tīna Ūse, Dagmāra Tukiša, Nellija Puziņa, Alise Paļule, Sanija Elizabete Freimane.
Vecākā vecuma zēni ieguva godpilno 1. vietu. Komandā spēlēja Rendijs Griba, Raiens Dūrēns, Deivids Kalniņš, Aigars Vendlands, Atvars Ernests Paļulis.

Apsveicam!Meitenes

 

Sporta skolotāja Ilze Ladusāne.

UzvarētĶīpsalas izstāžu hallē 31. oktobrī notiks lielākā Latvijas uzņēmējdarbības konference “UZDRĪKSTIES UZVARĒT”, kopumā pulcējot 5000 skolēnu, jauniešu un skolotāju no visas Latvijas. Šī gada konferences tēma ir “Pievienojies varoņiem biznesā!”. Konferenci organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvia (JA Latvia), lai izglītotu Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzajām iespējām, ko tā dod. Šajā konferencē piedalījās un guva vērtīgas atziņas arī Īslīces pamatskolas aktīvākie skolēni uzņēmējdarbības jomā- Nellija Tīna Ūse, Viktorija Vargušenko, Karīna Melānija Plociņa, Samanta Deģe Groskopa, Melānija Purva, Diāna Sadauska, Aleksa Tukiša, Dārta Esīte, Zane Grāvīte, Kate Esīte, Monta Poškus,Gabriela Vēja.

Skolotāja Rita Straumīte

ZemgaleŠī gada 11. oktobrī Jelgavā norisinājās Zemgales reģiona skolēnu reklāmas konkursa “Radošā Zemgale” apbalvošana, kuru organizē Zemgales Plānošanas reģions sadarbībā ar Zemgales pašvaldībām un izglītības iestādēm, Junior Achievement Latvija (JA Latvia) un Zemgales reģiona uzņēmējiem - konkursa uzdevumu devējiem.

Konkursa mērķis ir attīstīt skolēnu radošumu un uzņēmējdarbības kompetences, veicināt skolēnu interesi un padziļināt priekšstatu par uzņēmējdarbības vidi un ekonomikas pamatprincipiem, kas saistīti ar preces popularizēšanu un virzīšanu tirgū, sniegt skolēniem informāciju, praktiskas un noderīgas idejas par reklāmas veidošanas pamatprincipiem, kā arī veicināt pieredzes apmaiņu starp skolēniem un uzņēmējiem.

Izstrādātus darbus konkursam iesniedza 65 skolēni no 11 skolām – to skaitā 7 skolēni no Īslīces pamatskolas. Uz pasākumu tika aicinātas un saņēma atzinības un piemiņas veltes Monta Poškus, Lauma Drozdovska, Samanta Deģe-Groskopa,Diāna Sadauska, Melānija Purva, Zane Grāvīte, Aleksa Tukiša.

Apsveicam!

Skolotāja Rita Straumīte

 Foto11. oktobrī notika Bauskas novada sacensības futbolā. Laikapstākļi ļāva spēles pabeigt bez lietus, taču mitrā zāle lika sevi manīt, jo brīžiem uz laukuma varēja justies kā slidotavā. Taču tas mūsu zēniem netraucēja izcīnīt godpilno 1. vietu. Komandā- Rendijs Griba, Deivids Kalniņš, Raiens Dūrēns, Sandijs Vasilakijs, Atvars Ernests Paļulis un vārtsargs Aigars Vendlands.

Apsveicam!

Sporta skolotāja Ilze Ladusāne

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000